anses haber ajansı Haber arşivi 26/11/2019
Kılıçdaroğlu’dan Erdoğan’a yanıt: Varsa lafın gel karşıma ordunla gel
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin dünkü kritik Merkez Yönetim Kurulu’nun ardından partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu, “Hiçbir CHP’liye genel başkan olması yönünde telkinde bulunmadık. Çünkü Sayın Kılıçdaroğlu’ndan daha ideal bir genel başkan olmaz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi: Varsa lafın gel karşıma, yüzüme söyle. Bir dünya kanalın var. Yalnız başıma çıkacağım. Sen istiyorsan ordunla gel!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu’ndan daha ideal bir genel başkan olmaz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Hiçbir CHP’liye genel başkan olması gerektiği yönünde telkinde bulunmadım çünkü Sayın Kılıçdaroğlu’ndan daha ideal bir genel başkan olmaz” dedi.

Meral Akşener: Saray'a kim gitti de...
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada "Saray'daki görüşme" iddialarıyla ilgili "Gerçeklerin bir gün mutlaka gün yüzüne çıkmak gibi bir huyu var. Kim kimin kaynağı, siyaset kurumunu kim kirletiyor öğreneceğiz" dedi.

Erdoğan’dan Körfez krizine ilişkin mesaj
Körfez ülkelerinin Katar’a karşı izolasyon politikası başlatmasından beri üçüncü kez Doha’ya giden Erdoğan, krizin bir an önce çözülmesini temenni ettiğini söyledi. İki ülke arasında yeni ekonomik anlaşmalar imzalandı.

Ana Sayfa